Opinie

Artur Owarzany

Właściciel szczeniaka OBG

Witam! Jestesmy szczesliwymi posiadaczami Carlosa(Septimus)urodzonego w hodowli Pani Agnieszki 31.08.2023,nie ma slow by opisac szczescie Jakie przyniosl nam ten maly lobuz. Carlos jest bardzo madrym, wesolym a przede wszystkim mocnym psychicznie chlopakiem.Bez zastanowienia i szczerze polecamy szczenieta z tej hodowli, Pani Agnieszka ma ogromna wiedze ktora z checia sie dzieli jesli zajdzie taka potrzeba. Carlos przyjechal do Nas do Szkocji tydzien przed swietami bozego narodzenia I do tej pory mamy super kontakt z Pania Agnieszka, ktora ma fiola na punkcie swoich zwierzat. Pozdrawiamy serdecznie

Anna Wylęgała

właścicielka szczeniaka OBG

Zabraliśmy stąd naszego psa i jesteśmy w pełni zadowoleni. Jesteśmy w kontakcie z hodowcą od dnia narodzin naszego psa aż do dnia dzisiejszego. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje i odpowiedź na każde pytanie. Przyjmujemy ślicznego i zdrowego szczeniaka z niezbędnymi dokumentami i oczywiście z rodowodem psa. Dostaliśmy także wyprawkę dla naszego szczeniaka, w której znaleźliśmy karmę dla psa, zabawki, smakołyki i inne przybory. Przez pierwsze 8 tygodni otrzymaliśmy od hodowcy mnóstwo zdjęć naszego psa. Najlepsza decyzja ❤️.

Marta Wiśniewska

właścicielka szczeniaka łajki jakuckiej

Ponad miesiąc temu odebraliśmy szczeniaka Łajki Jakuckiej ❤️ Mega polecam z całego serca! Psiaki po wszystkich niezbędnych badaniach. Zadbane i szczęśliwe. Hodowca z ogromną wiedzą, odpowie na każde pytanie! Wyprawka w której jest karma, zabawka, smycz i wiele wiele innych przydatnych rzeczy! Nic tylko brać od nich psiaki ❤️
A poniżej nasz Togo z tej właśnie hodowli! 😍

Kontakt

Agnieszka Bestry

Volley of the Best

87-400 Golub-Dobrzyń

Białkowo 27F

  +48 727 923 253

         a.bestry@wp.pl

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Rejestracja

Hodowla Volley of the Best zarejestrowana jest w

Polskiej Federacji Kynologicznej

Witamy na stronie Hodowli

Owczarka Szetlandzkiego Sheltie

Owczarka Belgijskiego Groenendael

 Łajki Jakuckiej

Hodowla  

Volley of the Best

Nasza hodowla otrzymała tytuł Najlepsza Hodowla

na ostatniej wystawie psów rasowych

w 2023 roku !!!

 

Nasze pieski otrzymały również następujące tytuły:

Najlepsza Para Hodowlana 2023

Najlepszy Reproduktor 2023

Najlepsza Suka Hodowlana 2023

 

Szczenięta z naszej hodowli Volley of the Best posiadają rodowody, biorą udział w wystawach psów rasowych i niejednokrotnie trafiają na podium!

 

Biorą udział również w psich sportach!

W naszym domku mieszkają z nami owczarki belgijskie groenendael i łajki jakuckie. Wszystkie kochamy najmocniej jak się da. A one odwdzięczają się nam. Bardzo mądre psy które uwielbiają pracę z człowiekiem. Kochają wystawy na których czują się jak w swoim żywiole. Zapraszam do kontaktu by dowiedzieć się więcej o naszych pieskach.

 

Część szczeniąt z naszej hodowli zamieszkała w takich krajach jak USA, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Szwecja, Litwa, Łotwa, Szkocja.